Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
03.03.2021
Zkušenosti z praxe – jak se učí podle Wow!
„Wow! prošlo rukama“ během pěti let přes 200 dětí, od tříletých po 2. třídu ZŠ. Daniela Cáceres věří, že metoda Wow! je pro učitele tím nejlepším pomo... číst celé
03.06.2020
Chcete originální obal na právě rozečtenou knížku nebo sešity dětí?
Vyrobit si obal na sešit nebo knížku není složité – použít můžete materiál, který máte běžně doma. Máme pro vás pár nápadů, které můžete použít na pře... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Zapůjčení vzorníku nakladatelství Nová škola s.r.o.

Nabízíme, PRO ŠKOLY, zapůjčení vzorníku titulů z nakladatelství Nová škola s.r.o. 

V případě zájmu o vzorníky k nahlédnutí, piště na náš email. info@abcucebnice.cz

 1. Úvod
 2. Základní školy
 3. Anglický jazyk
 4. 5.ročník
 5. Listen and Speak With friends 5/2 - Nová škola s.r.o. 581

Listen and Speak With friends 5/2 - Nová škola s.r.o. 581

Vydavatelství: Nová škola s.r.o.Katalogové č.: 581Učební materiály určené k výuce anglického jazyka pro 1.–5. ročník základních škol (LISTEN AND PLAY ... celý popis
119 Kč
108 Kč
bez DPH
Číslo produktu:070581
Výrobce:Nová škola s.r.o.
 • Kompletní specifikace
 • Listen and Speak With friends 5/2 - Nová škola s.r.o. 581
  Listen and Speak With friends 5/2 - Nová škola s.r.o. 581
  119 Kč
  108 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

Vydavatelství: Nová škola s.r.o.
Katalogové č.: 581

Učební materiály určené k výuce anglického jazyka pro 1.–5. ročník základních škol (LISTEN AND PLAY pro 1. období RVP ZV, LISTEN AND SPEAK pro 2. období RVP ZV) dosahují úrovně očekávaných výstupů RVP ZV 2016.

Pro 5. ročník je určena řada LISTEN AND SPEAK With Friends!, která se skládá ze dvou učebnic, dvou pracovních sešitů, slovníčku a tří CD.

Učivo 5. ročníku je rozloženo do 10 lekcí (každý díl učebnice obsahuje 5 lekcí). Lekce jsou systematicky koncipovány na 8 stran.

 • První strana se vždy zaměřuje na čtení s porozuměním textu, žáci se zároveň seznámí s novou slovní zásobou. V 2. díle se jedná o témata: Free Time, My Body, At Easter, Nature, Holidays.
 • Druhá a třetí strana lekce slouží k vyvození gramatiky a k jejímu procvičení v reálných situacích. Overview s tématy a gramatikou jednotlivých lekcí vám rádi zašleme.
 • Čtvrtá strana nabízí žákům příběh psaný formou komiksu. Žáci si v rámci probíraného tématu rozšíří své konverzační dovednosti o fráze, které využijí v reálných situačních rozhovorech.
 • V úvodu další strany žáci ještě pracují s komiksem, ale z větší části je pátá strana věnována kreativní práci na projektu (např. My family tree).
 • Na šesté straně je učivo lekce přehledně shrnuto v tabulkách, na sedmé straně si žáci učivo procvičí a poslední, osmá strana lekce je věnována blogu. Kamarádi z různých zemí světa sem vkládají své příspěvky. Blog je zaměřen na zajímavosti z historie (např. Olympic Games, King Arthur, Dinosaurs, ). Pro tyto stránky jsme vybrali poutavé příběhy z minulosti, které oslovují věkovou kategorii žáků a žákyň daného období.

  Nechybí poslechová cvičení a písničky. U jednotlivých cvičení v učebnicích jsou pro snazší orientaci uvedeny odkazy na úkoly v pracovních sešitech, na CD a na slovníček. Součástí učebnic jsou na vnitřních stranách obálek přehledné tabulky učiva. Vyučující (rodiče) mohou pracovat s úkoly podle instrukcí, které jsou uvedeny v českém jazyce v závěru každého dílu učebnice. Najdou zde náměty, které mohou využít k tomu, aby si jejich žáci a žákyně (děti) snadno a rychle osvojili potřebné znalosti a dovednosti.

  Učebními materiály pro 5. ročník provází hlavní hrdina Theo, který si založil blog zaměřený na historii a cestování. Prostřednictvím setkání na blogu Theo komunikuje s kamarády z různých zemí světa.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Designed by Rostas 2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz